PREPARAT NA ZAKWASY I BÓLE MIĘŚNI

Preparat salio + (60 tabletek)

Zastosowanie:

  • Zakwasy po ciężkich treningach lub pracy fizycznej
  • Bóle mięśni
  • Przeziębienia (duże opakowanie dla całej rodziny)

więcej informacji

Q&A

czyli najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi…

Czy istnieje skuteczny preparat na zakwasy i bóle mięśni?

Tak. Tabletki roślinne Salio+ to wyjątkowo skuteczny preparat na zakwasy i bóle mięśni po wzmożonym treningu fizycznym.

Jak przyjmować preparat na zakwasy i bóle mięśni Salio+?

Preparat na zakwasy i bóle mięśni Salio+ zalecamy przyjmować:

  • zapobiegawczo – jedną tabletkę na 30 kg masy ciała na około godzinę przed rozpoczęciem treningu,
  • po wystąpieniu dolegliwości – jedna tabletka na 30 kg masy ciała.
Jaki skład ma preparat na zakwasy i bóle mięśni Salio+?

Preparat na zakwasy i bóle mięśni Salio+ to środek w 100% pochodzenia roślinnego, a w jego skład wchodzą:

  • salicyna – organiczny ekstrakt pozyskiwany z kory wierzby,
  • piperyna – standaryzowany wyciąg z pieprzu czarnego,
  • witamina C.
Jak działa preparat na zakwasy i bóle mięśni?

Preparat na zakwasy i bóle mięśni Salio+ przede wszystkim wykazuje właściwości przeciwzapalne i przeciwbólowe. Zakwasy, czyli inaczej zespół opóźnionego bólu mięśniowego, to nic innego jak stan zapalny w mięśniach, powstający podczas intensywnego wysiłku fizycznego, którego symptomy odczuwamy najczęściej następnego dnia po treningu. Mogą one utrzymywać się aż do 3 dni i wyjątkowo uprzykrzyć życie.  Zawarta w tabletkach Salio+ salicyna działa jak popularna i syntetyczna aspiryna, jednak dużo skuteczniej, a przy tym nie podrażnia błony śluzowej żołądka. Salicyna jest dużo lepiej przyswajalna od kwasu acetylosalicylowego, a jej efektywność w zwalczaniu stanów zapalnych i bólu okazała się aż 10 razy wyższa. 

Piperyna, czyli wyciąg z czarnego pieprzu zwiększa poziom wchłanialności salicyny w jelitach, a ponadto sama także wykazuje właściwości przeciwzapalne i przeciwbólowe. 

Wszystkie te składniki, zamknięte w preparacie Salio+ łagodzą ból mięśni spowodowany intensywnym treningiem oraz wykazują miejscowe działanie przeciwzapalne.

Czy preparat na zakwasy i bóle mięśni Salio+ jest bezpieczny?

Syntetyczne leki zwalczające ból, pomimo swej ogromnej popularności, niosą ze sobą ryzyko wielu niepożądanych skutków ubocznych. W odróżnieniu od nich preparat na zakwasy i bóle mięśni Salio+ jest całkowicie bezpieczny. Nie wywołuje podrażnienia błony śluzowej żołądka, nie powoduje uszkodzenia nerek, wątroby i układu pokarmowego.

Czy preparat na zakwasy i bóle mięśni Salio+ można przyjmować przez długi czas?

Tak. Każdy ze składników preparatu Salio+ jest całkowicie bezpieczny dla organizmu i nie wywołuje niepożądanych skutków ubocznych, zatem można go przyjmować przez długi okres.

Czy preparat na zakwasy i bóle mięśni Salio+ objęty jest Gwarancją Skutecznej Terapii?

Tak. Preparat na zakwasy i bóle mięśni Salio+ zawiera wyciąg z kory wierzby (salicyna), dlatego też objęty jest Gwarancją Skutecznej Terapii. Oznacza to, że jeśli nie spełni on Państwa oczekiwań, będzie można go zwrócić i otrzymać zwrot wydanych pieniędzy. Warunkiem zwrotu pieniędzy jest stosowanie preparatu zgodnie ze wskazaniami opisanymi na etykiecie produktu, a także okazanie paragonu zakupu i zachowanie opakowania. Zapłacona kwota zostanie zwrócona na numer konta bankowego klienta w ciągu 14 dni od daty otrzymania przez nas przesyłki.