GWARANCJA

salio gwarancja terapii

GWARANCJA SKUTECZNEJ TERAPII

Wszystkie nasze preparaty, które zawierają w składzie wyciągi wierzbowe są objęte GWARANCJĄ SKUTECZNOŚCI TERAPII.

W skrócie – jeżeli preparaty nie przyniosą zadowalających efektów stosowania – zwracamy wydane pieniądze.

Nasza pewność co do skuteczności stosowania preparatów opartych na wyciągach wierzbowych standaryzowanych na salicynę wynika z badań z którymi można się zapoznać tutaj:

WARUNKI ZWROTU PIENIĘDZY ZA ZAKUPIONE PREPARATY

Spółka Salio Med Sp. z o.o. oświadcza, że zadowolenie Naszych klientów jest dla nas najważniejsze. W związku z powyższym dajemy gwarancję, że jeżeli preparaty salio +, salio SB lub  salio SK  nie spełnią Państwa oczekiwań związanych z użyciem terapeutycznym, możecie Państwo je zwrócić i otrzymać zwrot wydanych pieniędzy (dotyczy pierwszego zakupu). Przez spełnienie oczekiwań rozumiemy poprawę jakości życia pacjenta.

Warunkiem zwrotu pieniędzy jest:

  • stosowanie preparatów zgodnie z zasadami opisanymi na etykietach informacyjnych preparatów oraz na stronie www.saliomed.pl

Zwrot pieniędzy nie będzie przysługiwał jeśli:

  • preparaty zostaną zastosowane do zwalczania bólu związanego z uciskiem na zakończenia nerwowe i innych tzw. “nerwobóli” oraz bólów głowy.

Dodatkowymi warunkami zwrotu wydanej na preparat kwoty jest przesłanie na adres spółki:

  • Potwierdzenia nabycia preparatu (paragonu),
  • Opakowania po preparacie.

Zwrot zapłaconej kwoty nastąpi w terminie 14 dni od daty otrzymania przez Spółkę w/w przesyłki. Zwrot zostanie dokonany na numer konta bankowego klienta z którego został opłacony zakup.

Urszula Prengowska, prezes spółki